creative

Newsletter

Blog

Jan Hardy #2

Czołem!

Jan Hardy 2Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty #2 ukaże się na przełomie sierpnia i września. Komiks będzie liczył 36 stron kolorze. W drugiej części przygód Jana z hardych przedstawieni zostaną nowi członkowie oddziału R.O.T.A. Będzie także kontynuowany główny wątek „tajemniczego pojemnika”, czyli tajnej broni komunistów.

Część trzecia komiksu dotyczyć będzie między innymi niedźwiedzia Wojtka (czy może lepiej Wojciecha). W zaskakującej i pełnej akcji części czwartej zostanie zakończona historia R.O.T.A. po czym planowane jest kilka jednoczęściowych epizodów z Janem Hardym w roli głównej.

Tymczasem firma Red is Bad wydała swoją pierwszą koszulkę przeznaczoną dla dzieci. Jest radocha! Dzieci będą bawić się w polskich superbohaterów – na koszulce widnieje wizerunek Jana Hardego ze Szczerbcem – mieczem koronacyjnym Bolesława Chrobrego.

Koszulkę można kupić w sklepie RiB.

 

 

W miniony piątek w „Warszawskiej Gazecie” ukazała się już piąta część komiksu „ROTA XXI” opowiadającego o hardych działających w naszych czasach.

Zapraszam do zapisywania się do newslettera i do rejestrowania w sklepie. Będzie Was potrzeba przynajmniej 300 osób, żeby budowanie Popkultury Narodowej miało sens!

Ku chwale Ojczyzny!


 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież