creative

Newsletter

Blog

Jan Hardy #2

Czołem!

Jan Hardy 2Jan Hardy – Żołnierz Wyklęty #2 ukaże się na przełomie sierpnia i września. Komiks będzie liczył 36 stron kolorze. W drugiej części przygód Jana z hardych przedstawieni zostaną nowi członkowie oddziału R.O.T.A. Będzie także kontynuowany główny wątek „tajemniczego pojemnika”, czyli tajnej broni komunistów.

Część trzecia komiksu dotyczyć będzie między innymi niedźwiedzia Wojtka (czy może lepiej Wojciecha). W zaskakującej i pełnej akcji części czwartej zostanie zakończona historia R.O.T.A. po czym planowane jest kilka jednoczęściowych epizodów z Janem Hardym w roli głównej.

Konstrukt na CDP.PL

Najdziwniejsza polska seria komiksowa powraca! Dwie pierwsze części cyfrowego Konstruktu można kupić na platformie CDP.PL. Wkrótce zostaną udostępnione kolejne 4 części (wraz z nieopublikowaną częścią 6).

Część trzecia komiksu zostanie wzbogacona o historię „Czas nie znaczy nic”, która została stworzona dla brazylijskiego zina „Agua Comics”.  

Jakub Kijuc (Polônia) mostrando o que aconteceria se o Doom Patrol de Grant Morrison fosse desenhado por Jamie Hewlett [...]„ 

R.O.T.A. XXI w Warszawskiej Gazecie

ROTAW piątek (5.07.2013) na łamach Warszawskiej Gazety miała miejsce premiera pierwszego paska komiksowego z serii R.O.T.A. XXI. Akcja komiksu dzieje w uniwersum Jana Hardego w czasach współczesnych. Bohaterami są hardzi z reaktywowanego, przedwojennego oddziału R.O.T.A.

Pierwszą postacią, którą poznają Czytelnicy jest E.P.A.R. - więcej informacji na temat jej mocy i umiejętności w kolejnych paskach komiksowych.

Hardzi w XXI wieku walczą z coraz silniejszym, trzecim totalitaryzmem...

Autorem komiksu jest Jakub Kijuc, twórca postaci Jana Hardego. 

Okładka to oczywiste nawiązanie do pierwszej części komiksu „Jan Hardy”.

R.O.T.A. będzie ukazywać się w Warszawskiej Gazecie w odstępach cotygodniowych.

 

Harde sklepy!

Jan HardyCzołem! W dziale Sklepy pojawiła się pełna lista sklepów stacjonarnych i internetowych, w których można zakupić komiks Jan Hardy.

W sklepach Red is Bad i Chłopaki Nie Płacą można zakupić komiks wraz z koszulką produkcji Red is Bad. T-shirt przedstawia piąchę Jana miażdżącą czerwoną gwiazdę ciemności.

W sklepie Czarnej Materii istnieje możliwość zakupu komiksu z wlepką – cegiełką wspierającą „Projekt Pilecki”. Z każdego sprzedanego komiksu 2 złote wędruje na konto projektu stworzenia filmu o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim.

 

Komiks "Jan Hardy" dostępny jest również na Allegro.

Jan Hardy wie, że Red is Bad!

Czołem! Od dzisiaj w sklepie Red is Bad można zamówić podkoszulki z piąchą Jana Hardego miażdżącą gwiazdę w złym kolorze. Czerwoni będą uciekać w popłochu! W sklepie jest również dostępna przedsprzedaż pierwszego numeru komiksu!

Tak będzie wyglądał wzór na zamówionych podkoszulkach.